Dijital Mobilya Üretimini yaptığımız resimli baza başlığı faydalı model kapsamında TPE (Türk Patent Enstitüsü ) tarafından koruma altında olan bir ürün.
Dijital Mobilya
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız 12. Sk. 38070 OSB/Melikgazi/Kayseri +90 212 212 35 17 Kayseri Patent Logo

Dijital Mobilya

Dijital Mobilya Üretimini yaptığımız resimli baza başlığı faydalı model kapsamında TPE (Türk Patent Enstitüsü ) tarafından koruma altında olan bir ürün.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Kayseri Haberleri  Tarih :  12.1.2019       Google Plus      
12. Sk. 38070 OSB/Melikgazi/Kayseri +90 212 212 35 17 Kayseri Patent

Kayseri Patent Logo

Dijital Mobilya


KAYSERİ - Yazılım sektöründen sonra bu yıl başı itibariyle resimli baza başlığı üreterek mobilya sektörüne adım atmaya karar veren Dijital Mobilya Genel Müdürü Ömer Koca, “Üretimini yaptığımız resimli baza başlığı  faydalı model kapsamında TPE (Türk Patent Enstitüsü ) tarafından koruma altında  olan bir ürün. Mobilyada baza başlığı bölümünün  ürüne gerek tasarım, gerek foksiyonellik  alanında katkı sağlaması  amacıyla yola çıktık.  Örneğin; müşterilerimizin beklentilerine  göre  hoşuna giden bir sanat eseri, unutulmaz anı fotoğrafları, ulaşmak istedikleri hedeflerinin resimlerini  her zaman baş uçlarında bulabilecekleri baza başlıklarına yerleştirerek hayallerine dokunuyoruz. Ürün gamımızı müşteri talepleri  doğrultusunda genişletebiliriz “ diye konuştu.


Şirketin temellerinin dört yıl öncesine dayandığını belirten Koca, "Ar-Ge çalışmaları her sektörde olduğu gibi mobilya sektöründe de olmazsa olmazlar arasında. Bu yüzden müşterilerimizin gereksinimlerine cevap verebilecek ileri teknoloji ürünü, insan sağlığına  zarar vermeyen ,kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak için iki farklı üretim alanında 10 kişilik ekibimizle günlük bin adet üretimimiz bulunuyor" dedi


Yurtiçi ve yurtdışı hedefleri hakkında bilgi veren Ömer Koca “Önümüzdeki günlerde ilk ihracatımızı Gürcistan pazarına yapmanın hazırlığı içerisindeyiz. Yıl sonu itibariyle de bölge bayilikleri vermeyi ve şuan yüzde 30 olan e- ticaretteki  pazar  payımızı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.


/kaynak:Dünya

Dijital Mobilya

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Sahte ayakkabı satan sahtecilere şok baskın yapıldı. Avukatlar ve icra müdürü eşliğinde yapılan baskında ünlü ayakkabı markası Faruk Sağın’a ait ayakkabılara el kondu.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    BEKAN SİGORTA MARKA VE PATENT ile bizleri tanıştıran, yaptığımız işte FARKINDALIK Yaratmamıza destek olan, Güncel değişiklikleri tarafımıza anında ileterek, canlı kalmamızı sağlayan, birlikte çalıştığımız her alanda, VİZYONUMUZA katkıda bulunan ETKİN PATENT AİLESİNE sonsuz teşekkürler.


    E-Bülten